• O Firmie

  W działalności firmy BARTEX koncentrujemy się na sprzedaży wózków widłowych.

  Dzięki tej specjalizacji i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom również profesjonalny serwis.

 • Oferta

  Oferujemy Państwu sprzedaż wózków widłowych:
  - elektrycznych
  - spalinowych

  Oferujemy również pełną obsługę serwisową:
  - serwis
  - naprawy i remonty
  - konserwacje wózków widłowych

 • Kontakt

  FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA BARTEX WÓDKA RAFAŁ
  86-318 Szembruk 114
  tel.
  56 463 74 58
  kom. 512 789 427
  e-mail serwis.bartex@gmail.com

O Firmie

W działalności firmy BARTEX koncentrujemy się na sprzedaży wózków widłowych. Dzięki tej specjalizacji i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom również profesjonalny serwis. Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dysponują profesjonalnym zapleczem serwisowym oraz samochodami serwisowymi z kompletnym wyposażeniem warsztatowym. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części. Zapewniamy kompleksową naprawę i przeglądy wózków widłowych. Świadczone przez BARTEX usługi są zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego – przeprowadzamy badania stanu technicznego oraz przygotowujemy wózki widłowe do odbioru UDT.

Jeśli dysponują Państwo własnym parkiem maszynowym, najlepszą opcją dla Państwa firmy będzie podpisanie umowy serwisowej. Dzięki temu Państwa zgłoszenia zyskują rangę priorytetową i są wyceniane według korzystniejszych stawek. Wspólnie z Państwem ustalamy wówczas harmonogram planowanych napraw i przeglądów, a w odpowiednim czasie sami o nich przypominamy.

Ofertę okresowych przeglądów wózków widłowych dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta, zapewniając w ten sposób nieprzerwaną pracę parku maszynowego w sezonie i w czasie maksymalnego obciążenia pracą. Naprawę wózków przeprowadzamy w naszym serwisie lub na miejscu, u Klienta.

Nasz czas reakcji od zgłoszenia przesłanego przez klienta wynosi 24 godzin. Oczywiście jest to maksymalny czas rozpoczęcia przez nas czynności serwisowych na Państwa obiekcie. Naprawa powinna zamknąć się w 24 godzinach chyba, że wystąpi konieczność dostarczenia nietypowych części zamiennych. Proponujemy okresowe przeglądy serwisowe Państwa maszyn. Usługa taka pozwala na monitorowanie stanu oraz możliwości technicznych maszyn, wyeliminowanie nagłych i dużych awarii oraz przestojów. Posiadamy środki i możliwości do objęcia Państwa firmy kompleksową opieką.

Z naszej strony gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę jak również poufność obiegu informacji pomiędzy naszymi firmami.